Нейротехнологічна методика айтрекінг для тестування психічного стану пацієнта
Запрошуємо лікарів та медичних фахівців на майстер-клас, присвячений використанню нейротехнологічної методики айтрекінг у наукових та медичних дослідженнях. Під час майстер-класу ми розглянемо принципи айтрекінг технології та перспективи її застосування для обʼєктивізації скринінгу та діагностики психічного стану пацієнтів. Приєднуйтеся, щоб поглибити свої знання, оволодіти новими методиками та обмінятися досвідом з колегами!
Тренер Сергій Данилов:
кандидат біологічних наук, нейрофізіолог. Засновник та СЕО Beehiveor Academy and R&D Labs, PhD, Співзасновник Anima, 20-річний лекторській та науковий досвід роботи в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Засновник та керівник проектів по аналізу поведінки за допомогою комп’ютерного зору: Eyepass – збільшення ефективності онлайн навчання і якості запам’ятовування е-леарнінг матеріалів та Odry – раній онлайн скрінінг для оцінки стану дітей із розладами аутистичного спектру.
ANIMA – це українська онлайн-платформа, на якій можна проаналізувати стан психіки за допомогою вебкамери. Під час тесту користувачам пропонують упродовж трьох хвилин переглядати картинки. Тим часом програма через камеру відстежує рухи їхніх очей, аналізує їх за допомогою математичних моделей і визначає, який у користувача рівень тривожності або депресії. Ця технологія називається ай-трекінгом, і досі для проведення таких досліджень зазвичай потрібен був професійний пристрій. Розробники Anima «помістили» технологію у звичайну вебкамеру, вивівши її з «лабораторії» у широкий доступ.
Першими користувачами Anima стали військові психологи. Їм цей інструмент потрібен, зокрема, для того, щоб визначати психологічну готовність військових до бойових дій. Крім того, Anima – корисний інструмент для психологів та лікарів.
Після заходу надається посилання на відео, яке буде додане в Мій кабінет. Відео доступне протягом місяця після завершення курсу.
Для кого:
Захід буде корисним для медичних працівників спеціальностей: Загальна практика - сімейна медицина, Медична психологія, Психіатрія, Психотерапія, Психофізіологія, Спортивна медицина, Функціональна діагностика.
Це відмінна нагода для практикуючих спеціалістів, науковців та медиків оновити свої знання і дізнатися про нові підходи до лікування хворих. Ви отримаєте можливість збагатити свій медичний досвід та покращити результати вашої роботи.