Про академію

Ми віримо, що людиноцентрична медична система, у котрій поважають лікаря та пацієнта, починається з якісної медичної освіти.

Ми пропонуємо:

  • заходи безперервного професійного розвитку різних форматів (спеціалізації, тематичні удосконалення, симуляційні тренінги, вебінари);
  • інтернатуру за західною моделлю (освітня і практична частина нерозривно пов’язані);
  • тренінги BLS (basic life support) для всіх, хто хоче навчитися рятувати життя.

У нас викладають досвідчені практики, ми орієнтуємося на найбільш інноваційні світові методики та створюємо комфортні умови для навчання.

Освіта та безперервний розвиток — не формальність, а те, що драйвить, надихає та створює можливості. Приєднуйтеся до нашої спільноти, обирайте заходи, котрі вам цікаві, та переконайтеся, що це так.

«Академія Добробут» – це інноваційний заклад вищої медичної освіти!

Ми втілюємо принципово нові підходи до професійного навчання. Міні-групи,  орієнтація на практичні навички, прогресивні доказові методи, навчання не “для галочки”, а для того, щоб ті, хто обирає нас, могли розвивати успішну лікарську практику - це про наші заходи безперервного розвитку для лікарів. 

Ми створили інтернатуру, де є повага до особистості, діалог з наставниками, багато практики і увага до кожного інтерна. 

У нас діє науково-дослідний центр — для тих, хто прагне вивчати науки про життя, отримувати з них інформацію про механізми виникнення й протікання хвороб, розробляти нові терапевтичні засоби та інноваційні медичні пристрої, що покращують якість життя людини.

У нашому навчально-тренінговому центрі всі охочі можуть отримати якісні практичні та теоретичні знання з різних видів надання невідкладної допомоги при станах, що загрожують життю. 

Наша місія: створити нову культуру медичної освіти в Україні. 

Обирайте якісні сучасні живі практичні знання та будьте її співтворцями!