Навчально-тренінговий центр

 • Home
 • Навчально-тренінговий центр

Навчально-тренінговий центр відкритий для всіх, хто хоче отримати якісні практичні та теоретичні знання з різних видів надання невідкладної допомоги при станах, що загрожують життю

Тут щомісяця ми проводимо тренінги з першої домедичної допомоги для всіх охочих

 • Наші досвідчені інструктори — справжні майстри своєї справи, які кожному зуміють пояснити простими словами складну, а іноді і незрозумілу мову алгоритму невідкладних станів

Тут систематично вдосконалюють навички медичні працівники Добробуту

 • На регулярних тренінгах наші медики відпрацьовують алгоритми допомоги при раптовій зупинці серця, травмах, шоках, інсультах, вчаться медичному сортуванню. Всі тренування проходять в симульованих умовах — максимально наближених до реальних.

Навчіться надавати першу домедичну допомогу

Раптова зупинка серця є однією з основних причин смертей в Європі. Негайно розпочата серцево-легенева реанімація удвічі підвищує шанси людини вижити

Домедична допомога в станах загрози життю

Навички, яких ми навчаємо на тренінгу:

 • оцінка дорослого постраждалого – безпека, свідомість, дихання;
 • правильний виклик екстреної медичної допомоги;
 • проведення непрямого масажу серця у дорослих;
 • проведення штучного дихання за допомогою клапан-маски (та мішка Амбу для медичних працівників) у дорослих;
 • застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора AED у дорослих;
 • особливості проведення непрямого масажу серця у дітей різного віку;
 • особливості штучної вентиляції легень у дітей
 • надання допомоги при вдавленні дорослим та дітям;
 • надання допомоги при утопленні дорослим та дітям;
 • розпізнання ознак та видів кровотеч, що загрожують життю;
 • зупинка кровотеч.
 

Основи підтримки життя в дітей

Коли життя дитини в небезпеці — треба діяти швидко. Організм дитини відрізняється від дорослого, як відрізняються і причини зупинки серця та алгоритм порятунку. Курс «Основи підтримки життя дітей» сфокусовано на вивченні особливостей дитячого організму, щоби ви могли вчасно виявити загрозливий стан і запобігти зупинці кровообігу. А у випадках, коли серце дитини вже зупинилося, вміли правильно провести серцево-легеневу реанімацію, поки професійні медики в дорозі.

Дуже рекомендуємо пройти курс усім, хто працює з дітьми або може зіткнутися з невідкладними ситуаціями у дітей (передусім йдеться про батьків, які майже завжди поруч). 

Запрошуємо компанії до співпраці

Запрошуємо організації, які хочуть навчити своїх співробітників основам підтримки життя, на корпоративні тренінги. По собі знаємо, наскільки зростає відчуття безпеки на робочому місці, коли твій колега пройшов тренінг з домедичної допомоги. Для великих замовлень діє система знижок.

Наші партнери — European Resuscitation Council (Європейська рада реанімації) та Всеукраїнська рада реанімації

Особливістю наших тренінгів є практично-ігрова складова, яка дозволяє за кілька годин відпрацювати до автоматизму необхідні алгоритми дій та навички. Заняття проходять у невимушеній, доброзичливій і цікавій атмосфері, у малих підгрупах — по одному тренеру на 6-8 людей.

По завершенні кожного з тренінгів кожен учасник, хто засвоїв потрібні знання й навички, а також успішно склав тести, отримає сертифікат. Тип сертифікату залежить від виду тренінгу, який обрав слухач.

Наші інструктори

Всі наші інструктори практикуючі лікарі-анестезіологи. Вони пройшли тривалу підготовку й мають мінімум 2-річний досвід роботи

image

Юрій Василець

Працює інструктором з 2015 року. Найбільше в роботі Юрія мотивують успіхи учнів.
image

Катерина Каменюк

Понад 4 роки Катерина вчить людей рятувати життя та з радістю допоможе засвоїти найскладніші моменти алгоритму допомоги і вам.
image

В'ячеслав Коваленко

В'ячеслав працює інструктором 2,5 роки. Головний стимул для нього — відгуки студентів, яким курс допоміг врятувати життя людини.
image

Інна Кирсенко

Інна працює інструктором 3,5 роки. До цього вона була фельдшером на станції "швидкої", тож як ніхто знає ціну вмінню рятувати життя.
image

Микола Красовський

У нашій команді Микола вже 2 роки. За цей час він здобув армію задоволених випускників та любов усіх, з ким довелося працювати.
image

Лілія Скольська

Керівник Симуляційного центру, анестезіолог з 11-річним стажем. Завдяки її роботі кожен співробітник Добробуту вміє надавати першу домедичну допомогу.

За 3 роки роботи симуляційного центру ми навчили надавати першу домедичну допомогу понад 4200 людей.

Обрати тренінг та зареєструватися на курс можна за посилання