Занурення у світ фолікулогенезу відбуватиметься за трьома ключовими напрямами:
1. Генетичне тестування при репродуктивних розладах
Генетичне тестування впевнено входить до більшості міжнародних протоколів щодо підготовки партнерів до успішної вагітності. Вибір конкретного підходу залежить від інформації, яку лікар зʼясує під час консультативного прийому – від визначення статусу носія моногенних захворювань, до визначення генетичної причини порушення фертильності.
🟪 Разом з Вікторією Бадюк, керівником напряму Лабораторна Генетика, ми розглянемо сучасні погляди на генетичне обстеження жінок з передчасним виснаженням яєчників, планування вагітності в старшому репродуктивному віці та при обтяженому анамнезі. Обговоримо особливості репродуктивного генетичного консультування, а також спроби, доцільність, можливості та обмеження тестування ембріонів на доімплантаційному етапі.
2. Репродуктивний ультразвук
🟪 Ірина Атаманчук, експерт з ультразвукової діагностики та репродуктолог, розкриє тонкощі УЗ-моніторингу фолікулогенезу та ендометрія, зосередиться на станах та розладах, що мають особливий вплив на фертильність. Дізнайтеся про нюанси та найкращі практики використання ультразвукової технології для точної оцінки в репродуктивній медицині з кнопкологією на моделі в режимі реального часу. Формат, коли лектор та курсанти перебувають в інтерактивному спілкуванні..
3. Моніторинг фолікулогенезу та індукція овуляції
🟪 Світлана Шиянова, репродуктолог, керівник репродуктивного відділення, розповість про особливості гормонального моніторингу фолікулогенезу, медикаментозні препарати та принципи індукції овуляції з розбором клінічних задач. Крім того, в учасників майстер-класу буде можливість отримати практичні знання та досвід у техніці пункції фолікулів.
Для кого: лікарів-акушерів-гінекологів, лікарів-генетиків (спеціальності “Генетика лабораторна”, “Генетика медична»), лікарів-ендокринологів, лікарів ультразвукової діагностики.